fbpx

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Netflix’te daha önce yayımlananların yanı sıra yeni eklenenlerle birlikte anime sayısının oldukça fazlalaştığını görüyoruz.

Yetişkinler için en iyi animeleri sizler için listeledim. Keyifli seyirler!

DK QD1NSWmfdPNAhdOsr Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri
Ghost in the Shell SAC_2045 – [16+]

Küresel bir ekonomik krizin ardından dünya, Yapay Zekâ’nın yürüttüğü bir “sürdürülebilir savaştadır”. Yeni siber tehdit türlerine karşı çıkabilecek tek şey 9. Şube’dir.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

The Seven Deadly Sins – [16+]

Ülkesi tiranlar tarafından ele geçirilip görevden alınan prenses, dağılmış olan kötü şövalyelerin peşine düşer. Krallığını geri almak için yardımlarına ihtiyacı vardır.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Kakegurui – [16+]

Büyük kumarbaz Yumeko Jabami, öğrencilerin sadece kumar becerilerine göre değerlendirildiği Hyakkaou Özel Akademisinde vurgun yapmayı planlar.

21870211e208ed2a7c8d3d49ed1b6dcac615b01b Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Magi: Adventure of Sinbad – [16+]

Yedi Deniz’in Yüce Kralı olan Magi, küçük bir oğlan çocuğuyken dünyayı daha iyi bir yer yapmayı aklına koymuştu. İlk işi tehlikeli bir zindan oldu.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Castlevania – [18+]

Bir vampir avcısı, Dracula’nın komuta ettiği, öteki dünyaya ait yaratıklardan oluşan ordunun ablukasındaki şehri kurtarmak için savaşır. Klasik video oyunundan uyarlandı.

AAAABSCbnTmTWRrNTgu mjpt C0h214M9sdb7zGZ84mwTRejZrIMf27TMom nSchgitBTJKf vYvgl44KkcsfKHi0IwJGfwR Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Akame ga Kill! – [18+]

Tatsumi, fakirlikten kırılan köyüne yardım etmek için yola çıkar. Ancak bir grup suikastçı tarafından kurtarılınca yozlaşmış devlete karşı savaşlarında onlara katılır.

AAAABZ O5iay Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Sword Art Online – [18+]

Bir video oyunu dehası, oyuncuların avatarlarını kendi bedenleriyle yönlendirebildikleri yeni bir teknolojinin yaratılmasına yardım eder. Ama işler karanlık bir hâl alır.

42544b8f5ea3d7890f5126ddef1b4521980e1243 Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

One-Punch Man – [16+]

Dünyanın en güçlü süper kahramanının tek bir vuruşta öldüremeyeceği kimse yok. Boy ölçüşebileceği kimse olmayınca bıkkınlık ve depresyon kaçınılmaz.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Fullmetal Alchemist – [16+]

Edward ve Alphonse kardeşler annelerini yeniden diriltmek için simyaya başvurur ama ortaya çıkan kimyasal reaksiyon yüzünden bedenleri paramparça olur.

MV5BZmEzN2YzOTItMDI5MS00MGU4LWI1NWQtOTg5ZThhNGQwYTEzXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@. V1 SY1000 CR0,0,714,1000 AL Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Fullmetal Alchemist: Brotherhood – [16+]

Bedenleri hasar gören Edward ve Alphonse kardeşler bu fantastik animasyon filminde vücutlarını yeniden oluşturabilmek için kötü güçlerle savaşırlar.

18adeea99097817a4002a29efdebeaf5 Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

The Disastrous Life of Saiki K. – [16+]

Lise ikinci sınıf öğrencisi Kusuo Saiki, psişik yeteneklerini gizli tutacağına çocukken yemin eder, fakat becerileri yine de hayatını zorlaştırmaktadır.

MV5BNDliYTQ5ZjMtMzM4Yi00NmIwLTk0OGYtMWRlMGRlYjk1NjM1XkEyXkFqcGdeQXVyODg3NzIzMDk@. V1 Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

BAKI – [18+]

Dövüş sanatları şampiyonu Baki Hanma, bu sporda bir efsane olan babasını geçmek için sıkı çalışırken beş acımasız idam mahkûmu, onunla karşılaşmak için Tokyo’ya gelir.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

KENGAN ASHURA – [18+]

Ohma Tokita, şirketlerin uzlaşmazlıklarının acımasız gladyatör müsabakalarıyla çözüldüğü gizli bir dünyaya girer. Parayı boş verin, o sadece dövüşmek ve kazanmak istiyor.

MV5BYmEyM2VlZWItNWY4Ni00YmY2LWE3YTAtYjljMmU1MWEyYmZiXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@. V1 Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Code Geass: Lelouch of the Rebellion – [16+]

İstediği herkesi anında itaat ettirme gücüne sahip liseli bir genç, maskeli bir kahramana dönüşürek uzun süren Britanya işgaline karşı Japonya’nın isyanına liderlik eder.

3062e78ff2859bb32a95ff7aa8499ed2148ac746 Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

AJIN: Demi-Human – [16+]

Genç bir çocuk, Ajin olduğunu keşfeder ve yetkililer üzerinde deney yapacağı için kaçar. Diğer Ajin’ler insanlara savaş açınca tarafını seçmesi gerekir..

MV5BODkzMjhjYTQtYmQyOS00NmZlLTg3Y2UtYjkzN2JkNmRjY2FhXkEyXkFqcGdeQXVyNTM4MDQ5MDc@. V1 Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

DEATH NOTE – [16+]

Gizemli bir deftere sahip olan Japon lise öğrencisi, deftere adını yazdığı herkesi öldürme gücüne sahip olduğunu fark eder.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Hellsing Ultimate – [18+]

İngiltere’yi doğaüstü güçlerden korumaya yeminli, Hellsing Organizasyonu mensubu Sir Integra, koruyucusu olan ölümsüz vampir Alucard ile yan yana savaşır.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Ergo Proxy – [18+]

Harap olmuş dünyada kalan son şehirde, insanlar ve androidler huzur içinde yaşamaktadır. Ta ki Müfettiş Re-l Mayer, Ergo Proxy adlı bir canavarın peşine düşene dek.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

Black Lagoon – [18+]

Korsanlar tarafından kaçırılmasının ardından öldüğü düşünülen başarılı bir Japon iş adamı, onu tutsak edenlere katılarak hayata yeni bir başlangıç yapar.

Netflix Anime Listesi: Yetişkinler İçin En İyileri

B: The Beginning – [18+]

Seri katil “B” cinayetlerine başladığında dâhi dedektif Keith Flick kraliyet polis gücüne geri döner. Gizemli genç Koku’nun müttefik mi yoksa hedef mi olduğu belirsizdir.

Paylaş:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili yazılar

Anne With An E

Anne With An E, 2017’de yayımlanmaya başlamış şuan Netflix’de izleyebileceğiniz bir dönem dram dizisi. Heyecanlı, motivasyonu yüksek, hayal gücü sayesinde yaşadığı zorbalıkları atlatmaya çalışmış son derece iyi kalpli bu kızı tanıyınca emin olun dizi bittikten sonra onu çok özleyeceksiniz.

Bize Yazın

error: Alert: Content is protected !!